edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

Hyundai i 20 Dizel Manuel
Manuel

Dizel

5

2


 • Motor hacmi 1400
 • Motor gücü 95
 • Yakıt tüketimi 3.9
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Yok
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Yok
 • Karbon Emisyonu 105
 • Araç sınıfı Eko
 • Sürücü Yaşı 21
 • Ehliyet Yaşı 2

Hyundai i 20 Dizel Manuel Araç Kiralama

Adeta bir Japon harikası olan Hyundai i 20 modeli, güvenli ve yolcularına sunduğu konforlu yolculuğu ile bilinmektedir. Cizgi Rent A Car bünyesindeki en çok talep gören kiralık araçlar arasında bulunan Hyundai i 20 modeli, şehir içi ve şehir dışı kiralık araç ihtiyaçlarınız için çok mantıklı bir tercih. Aileler ve iş seyahatleri için uygun olan Hyundai i 20, şık görüntüsü ve geniş iç dizaynı ile de sizi kendisine çekecek. Cizgi Rent A Car ile Hyundai i 20 modelini uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Kısa vadeli ve uzun vadeli ihtiyaçlarınız için her zaman çözüm üreten firmamız, haftanın her günü çalışmaktadır. İhtiyaçlarınızı ileterek araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hyundai i 20 Dizel Manuel Araç Özellikleri

5 kişinin çok rahat bir şekilde seyahat edebileceği Hyndai i 20 otomobili 1.4 litrelik bir motor hacmine sahip. Kullandığı dizel yakıtla 95 beygirlik bir motor gücünü ortaya çıkan araçta, manuel vites aksanı mevcuttur. Hidrolik direksiyon ve CD player özelliği de sürüş esnasında konforu artıran etkenlerden. Her aracın artık varsayılan özelliği olan ABS ve hava yastıkları da Hyundai i 20 modelinde bulunmakta, yol güvenliği için tüm detayların düşünüldüğü araçta kendinizi güvende hissedeceksiniz. Şehir içinde 3.9 litrelik bir tüketimi olması ile de ekonomik sürüş isteyen müşterilerimiz için bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Hyundai i 20 Dizel Manuel Yakıt Tüketimi

50 litrelik yakıt deposu sayesinde Hyundai i 20, sadece tek bir depo ile şehir içinde bile 1.000 km üzerinde yol alabiliyor. Şehir içi yakıt tüketimi 4.7 litre olan otomobil, şehir dışında ise 100 kilometrede sadece 3.4 litre yakıt tüketiyor. Bu da Hyundai i 20 aracının şehir dışında sadece tek bir depo ile 1.300 km’den fazla yol alabileceğini bize gösteriyor. Cizgi Rent A Car ile ygun araç kiralama fiyatlarından faydalandıktan sonra üzerinde bir de bu yakıt tasarrufu sayesinde çok avantajlı olacağınızı söyleyebiliriz. Karbon Emisyonu ise kilometrede 105 gram olan Hyundai i 20 modeli, çevre dostu bir araç olarak karşımıza çıkmakta.

Hyundai i 20 Dizel Manuel Araç Kiralama Avantajları

Cizgi Rent A Car bünyesinde bulunan Hyundai i 20 ve diğer tüm araçların bakımları her zaman gününde yapılır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız, araçların müşteriye iç ve dış temizliği yapıldıktan sonra teslim edilmesine çok büyük önem vermektedir. Tüm kasko ve sigorta güvenceleri bulunan araçlarımızda GPS takip özelliği de bulunmaktadır, bu sayede herhangi bir aksilik durumunda sağlık veya güvenlik personelleri anında size yardıma koşabilecektir. Uygun fiyatlarımızı öğrenmek ve daha detaylı bilgilendirilmek için şimdi Cizgi Rent A Car’ı arayabilirsiniz.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.