edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

Renault Clio SW Dizel Manuel
Manuel

Dizel

5

4


 • Motor hacmi 1500
 • Motor gücü 95
 • Yakıt tüketimi
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Yok
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Yok
 • Karbon Emisyonu 110
 • Araç sınıfı Orta
 • Sürücü Yaşı 24
 • Ehliyet Yaşı 3

Renault Clio SW Dizel Manuel Araç Kiralama

Sürüş güvenliği açısından rakiplerine açık ara fark atan Renault Clio SW modeli ile siz de sevdikleriniz de güvende. Yıllarca Avrupa’nın en çok satan otomobili olarak kalmış olan Renault Clio SW, yakıt tasarrufu ve sürücüsüne konforlu bir sürüş keyfi sürmesi ile ön plana çıkıyor. Dizel olmasının da aracın çok daha ekonomik bir sürüş sağladığını söyleyelim. Şehir içinde tüm araçlar içerisinde en az yakıt harcayan Renault Clio SW, bu konuda adeta rakipsiz. Tüm şehir içi ve şehir dışı ihtiyaçlarınız için kiralayabileceğiniz Renault Clio SW modelini Cizgi Rent A Car’da sektörün en uygun fiyatları ile bulabilirsiniz. Yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile hizmet veren kurumsal araç kiralama firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için Renault Clio SW kiralama hizmetlerini daima uygun fiyatlar ile sizlere sunar. Daha detaylı bilgilendirilmek için vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Renault Clio SW Dizel Manuel Araç Özellikleri

Sıralı 4 silindirli motor tipine sahip olan Renault Clio SW, 1.5 litrelik motor hacmi ve 90 beygirlik maksimum gücü ile performanslı bir araç olarak karşımıza çıkıyor. 220 NM tork gücüne sahip olması da özellikle uzun yolda aracın daha rahat yol almasını sağlıyor. Dizel motor taşıyan modelinde Renault Clio SW, 180 kilometre maksimum hıza ulaşabilmektedir. Bunun yanında araç 0’dan 100 kilometreye sadece 12 saniyede ulaşır. Araç manuel vites seçeneği ile gelmektedir.

Renault Clio SW Dizel Manuel Yakıt Tüketimi

Renault markası yakıt tüketiminde diğer markaların ne kadar önemli olduğunu adeta Renault Clio SW modeli ile kanıtlamıştır. Şehir dışında 3.2 litrelik çok az bir yakıt tüketimine sahip olan araç, şehir içinde de sadece 100 kilometrede 4.3 litrelik yakıt harcamaktadır. Bu inanılmaz rakamlar sayesinde 45 litrelik deposu dolu olan bir Renault Clio SW, sadece tek bir depo ile şehir dışında 1406 kilometre yol alabilmektedir. Şehir içinde tek depo ile 1.000 kilometreyi geçen nadir araçlardan da bir tanesidir. Ekonomik sürüşe önem veren ve araç kiralama sonrasında yakıt harcamalarını da minimumda tutmak isteyen değerli müşterilerimiz Renault Clio SW araç kiralama hizmetinden faydalanabilirler.

Renault Clio SW Avantajları

Renault Clio SW çok atik ve manevra kabiliyeti yüksek bir araç. Bu özellikleri ekonomik sürüş avantajları ile de birleştiği zaman, Renault Clio SW modelini şehir içi araç kiralama için en uygun otomobillerden bir tanesi yapıyor. Aynı zamanda 300 litrelik bagaj kapasitesi ile de taşınacak eşyalarınız için yeterli olacak bir boyuta sahiptir. Bunca avantajının yanında çok uygun fiyatlar ile Renault Clio SW aracını kiralamak istiyorsanız şimdi Cizgi Rent A Car’ı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.