edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location
Peugeot Expert Traveller Dizel OtomatikOtomatik

Dizel

9

6


 • Motor hacmi 2200
 • Motor gücü 140
 • Yakıt tüketimi
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Var
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Var
 • Karbon Emisyonu 120
 • Araç sınıfı Orta
 • Sürücü Yaşı 24
 • Ehliyet Yaşı 3

Peugeot Expert Traveller Dizel Otomatik Araç Kiralama

Lüks araç kiralama konseptini, çok uygun fiyatlar ile ayağınıza kadar getiren Cizgi Rent A Car aynı zamanda kalabalık gruplar için de çözümler üretiyor. 9 kişilik araç kiralamak istiyorum diyen müşterilerimiz için Peugeot Expert Traveller modelini hizmetinize sunuyoruz. Lüks bir araç olmasına rağmen Cizgi Rent A Car’ın müşteri memnuniyeti kapsamında, sektörün altındaki fiyatlar ile bu konfora sahip olabilirsiniz. Kalabalık aile grubunuz veya iş seyahati için ortaya çıkan ihtiyaçlarınızda, Fransız Peugeot Expert Traveller modeli emrinize amade olacak. Hafif ticari araç kiralama hizmetimizin gözdesi olan Peugeot Expert Traveller’i kiralamak ve süreç ile alakalı daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Peugeot Expert Traveller Dizel Otomatik Araç Özellikleri

Araç 2 litrelik büyük bir motora sahip ve bu sayede 180 beygirlik inanılmaz bir güç ortaya çıkarıyor. Ayrıca Peugeot Expert Traveller 400 nm’lik tork gücü sayesinde aracınız 9 kişiyle hareket etse dahi güçten düşmüyor ve zorlu yollarda dahi çok rahat bir sürüş keyfi sunuyor. Aracın ulaşabildiği maksimum hız 170 km/s iken 0’dan 100 kilometreye ise sadece 9.8 saniyede ulaşabiliyor. Bir ticari araç için yüksek bir performansa sahip olan Peugeot Expert Traveller’de otomatik şanzıman türü bulunmakta ve şanzıman kademesi 6 ileri vitesten oluşuyor. Aracın otomatik vitese sahip olması özellikle şehir içi araç kiralama tercihleriniz için çok kullanışlı.

7 inç dokunmatik ekranı, USB girişi, kablosuz internet imkanı, gelişmiş hoparlör sistemi ile Peugeot Expert Traveller, 9 kişinin de aynı anda konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlıyor. Sürücü koltuğunda bulunan bel desteği ayarı ve yükseklik ayarı da sürücünün konforunu artıran diğer etkenlerden.

Güvenli seyahat etmeniz için kiralık Peugeot Expert Traveller modelinde tüm detaylar düşünülmüştür. 4 adet hava yastığı, arka kameraya ek olarak ön ve arka sensörler, elektronik denge kontrolü, yokuş kalkış desteği, yorgunluk ikaz sistemi, EBA, EBD, ABS ve onlarca farklı güvenlik modülü araç üzerinde standart olarak bulunmaktadır. Aracın taşıyabileceği azami yük ise 1161 kilogramdır.

Peugeot Expert Traveller Dizel Otomatik Yakıt Tüketimi

Peugeot Expert Traveller’de bulunan 70 litrelik yakıt deposu, tamamen doldurulduğunda ortalama olarak 1.200 km’lik bir yolculuk imkanı sunuyor. Aracın şehir içinde 100 kilometrede tükettiği yakıt 6.3 km/s iken şehir dışında ise 5.5 litre. Doğa dostu olan Peugeot Expert Traveller, büyük bir araç olmasına rağmen kilometre başına sadece 155 gramlık bir karbon salınımı gerçekleştiriyor.

Peugeot Expert Traveller Dizel Otomatik Araç Kiralama Avantajları

Geniş araç kiralamak isteyen değerli müşterilerimiz için Peugeot Expert Traveller modelini gönül rahatlığı ile önerebiliriz. Cizgi Rent A Car’ı şimdi arayarak kurumsal araç kiralama hizmetlerimiz ve kiralık Peugeot Expert Traveller fiyatlarımız ile alakalı detaylı bilgiler alabilirsiniz.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.