edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

Ford Transit Tourneo Dizel Manuel
Manuel

Dizel

9

6


 • Motor hacmi 2200
 • Motor gücü 140
 • Yakıt tüketimi 6.5
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Yok
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Yok
 • Karbon Emisyonu
 • Araç sınıfı Orta
 • Sürücü Yaşı 24
 • Ehliyet Yaşı 3

Ford Transit Tourneo Dizel Manuel Araç Kiralama

Hafif ticari segment içerisinde bulunan Ford Transit Tourneo modelini müşterilerimiz genel olarak kurumsal iş yerleri için tercih etseler de, uzun yol veya şehir içi kişisel ihtiyaçlar için de kullanılabilir. Özellikle geniş hacmi, bu yönde kiralık geniş araç ihtiyacı bulunan kişiler için birebir. Amerikan markasının eseri olan Ford Transit Tourneo modelini uygun araç kiralama koşulları ile edinebilmek için şimdi Cizgi Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz. Sektörün en ucuz araç kiralama seçenekleri ile sizleri bekliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve iş prensiplerimiz doğrultusunda Ford Transit Tourneo aracını sizlere kaskosu, sigortası ve bakımları tam gününde yapılmış şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca konforunuz için aracın iç ve dış temizlikleri de teslimat öncesinde yapılmaktadır.

Ford Transit Tourneo Dizel Manuel Araç Özellikleri

Minibüs olarak sınıflandırabileceğimiz Ford Transit Tourneo 2200 cc’lik güçlü bir motora sahip. 125 beygirlik bir güce sahip olan araç, 350 nm tork üreterek performanslı bir sürüş keyfi sunuyor. Ulaşabildiği maksimum hız ise 157 km/s. Araçta çift akü ve yakıt hattı ısıtıcısı da bulunmakta, özellikle kritik yolculuklarda akü arızası sebebiyle yolda kalma ihtimalini sıfıra yaklaştıran önemli bir özellik.

5.4 metre uzunluğundaki araçta 2 adet 12 voltluk priz bulunuyor. Bunun yanında kuvvetli bir ses sitemine sahip araçta USB girişleri de mevcut. Ford’un tüm imkanlarından faydalanan ve sizlere sunduğumuz kiralık Ford Transit Tourneo modelinde yokuş kalkış desteği, 2 adet hava yastığı, vites değişim ikazı, aktif devrilme koruması, aktif savrulma kontrolü, elektronik denge kontrolü, yüke duyarlı kontrol, yumuşak süspansiyonlar, hidrolik fren yardımcısı ve acil yol yardımı gibi özellikler bulunmaktadır. Kiralık oto ile yapacağınız seyahatlerde bu özellikler sizin ve yolcularınızın güvenliği açısından çok kritik öneme sahiptir.

Ford Transit Tourneo ANCAP’tan 5 yıldız alarak, ne kadar güvenilir bir araç olduğunu kanıtlamıştır.

Ford Transit Tourneo Dizel Manuel Yakıt Tüketimi

80 litrelik yakıt kapasitesine sahip olan Ford Transit Tourneo ortalama olarak tek bir depo ile 1200 km yol yapabilmektedir. Şehir içi 100 km’de 7.3 litrelik yakıt tüketen araç, şehir dışında ise 6.1 litre yakıt tüketir. Ticari araç olmasına rağmen bu kadar tasarruflu olması da, Ford Transit Tourneo’nun ticari kiralık araçlar arasındaki en mantıklı tercihlerden birisi olmasını sağlıyor. Araç Euro 5 çevre standardı sertifikasına sahip olup kilometrede 172 gram karbon salınımı ile doğa dostu araçlar arasındadır.

Ford Transit Tourneo Dizel Manuel Araç Kiralama Avantajları

Tam 9 koltuğa sahip olan Ford Transit Tourneo, bu açıdan kalabalık gruplar için uygun bir kiralık araçtır. Ford Transit Tourneo aracı ile alakalı aklınıza takılanları sormak ve en uygun kiralık Ford Transit Tourneo fiyatları hakkında bilgi almak için şimdi Cizgi Rent A Car’ı arayabilirsiniz.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.