edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location
Opel Corsa Benzin OtomatikOtomatik

Benzin

5

2


 • Motor hacmi 1300
 • Motor gücü 70
 • Yakıt tüketimi 4.5
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Yok
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Var
 • Karbon Emisyonu 90
 • Araç sınıfı Eko
 • Sürücü Yaşı 21
 • Ehliyet Yaşı 2

Opel Corsa Benzin Otomatik Araç Kiralama

Klasmanındaki araçlar arasında en düşük yakıt tüketen araçlardan birisi olan Opel Corsa, benzinli olmanın avantajı ile de sürücüsüne çok güçlü bir sürüş performansı sunuyor. Araç içi konforu ve ekonomik sürüş avantajı sebebiyle, araç kiralamak isteyen müşterilerimizin daima ilk tercihlerinden olan Opel Corsa, şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Cizgi Rent A Car, sektörün en uygun fiyatları ile Opel Corsa aracını müşterilerine sunmakta. Yılların getirdiği tecrübe ve kurumsal çalışma anlayışımız ile araç kiralama süresi boyunca daima desteğimizi yanınızda hissedeceksiniz. Daha detaylı araç kiralama bilgilerini öğrenmek için geç olmadan bizleri arayın.

Opel Corsa Benzin Otomatik Araç Özellikleri

1.3 litrelik motor hacmi ile 70 beygirlik bir çekiş gücüne sahip olan Opel Corsa, düşük beygirli olmasına rağmen Benzinli olduğu için çok seri bir otomobildir. Özellikle şehir içi kullanımlarda, aracın atik olmasının büyük bir avantaj olduğunu fark edeceksiniz. Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 4.5 litre olan Opel Corsa, Hidrolik Direksiyon özelliği ile de size konforlu bir sürüş keyfi sunuyor. Araçta Sun Roof olması da özellikle sıcak yaz günleri düşündüldüğünde, çok büyük bir avantaj. ABS ve Hava yastıklarının varlığı ise herhangi bir kaza durumunda şoför ve yolcuların güvenliğini sağlamaktadır. Araç sıralı 4 silindirli bir motora sahip olup, 130 NM tork üretmekte ve 170 kilometre maksimum hıza ulaşabilmektedir.

Cizgi Rent A Car ile edineceğiniz kiralık Opel Corsa hizmetindeki araç otomatik olduğu için özellikle şehir içi trafikte size çok büyük avantaj sağlayacaktır. Araç otomatik olmasına rağmen benzin tükettiği için en az manuel vitesli araçlar kadar performans vermektedir.

Opel Corsa Benzin Otomatik Yakıt Tüketimi

Ortalama yakıt tüketimi 4.5 litre olan Opel Corsa, benzinli olmasına rağmen oldukça düşük bir tüketime sahiptir. Şehir içinde 100 kilometrede 5.7 litre yakıt tüketmesine rağmen bu oran şehir dışında 3.9 litreye kadar düşmektedir. 45 litrelik benzin deposuna sahip olan Opel Corsa Otomatik modeli, bir depo yakıt ile uzun yolda 1000 kilometreye yakın bir mesafeyi gidebilmektedir. Araç kiralama fiyatları Cizgi Rent A Car ile çok uyguna gelmesi ve Opel Corsa modelinin de çok az yakıt yakması ile beraber toplam masrafınız ciddi manada azalacaktır. Euro 6 emisyon standardına göre üretilmiş olan Opel Corsa, kilometre başına 100 gramdan daha az CO2 emisyonu özelliği ile doğa dostu bir araç olduğunu kanıtlamaktadır.

Opel Corsa Benzin Otomatik Araç Kiralama Avantajları

Ucuz araç kiralama hizmetlerinin en önemli adreslerinden olan Cizgi Rent A Car’ın tüm araçlarında sigorta ve kasko işlemleri tamdır. Kiralık opel corsaların tamamı bakımları yapılmış ve müşterilerimize tertemiz emanet edilen otomobillerdir.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.