edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location
Araç Arama
edit_location
edit_location


calendar_today
calendar_today
Yakıt tipi
Vites tipi
Markalar

Milas - Bodrum Havalimanı Dış Hatlar     

En iyi araçlar ve en avantajlı fiyatlar için lütfen bekleyiniz


Bodrum Araç Kiralama

 

Bodrum gerek mimari yapısı ile gerek ise bir deniz kenti olması ile oldukça dikkat çeken şehirlerden bir tanesidir. Tatil şehirlerinin başında gelen Bodrum’un gezilmesi gereken yerleri de oldukça fazladır.

Öncelikli olarak, müze ya da Antik Kent gezmek isteyebilirsiniz. Zeki Müren Müzesi ve Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi de burada bulunmaktadır. Oldukça dikkat çekici olan bu yerler görülmeye değer yerlerdir. Bunun yanı sıra Halikarnas Mozolesi de burada bulunmaktadır.

Kale bakımından da zengin olan Bodrumda, Bodrum Kalesi ve Venedik Kalesi oldukça dikkat çeken yapılardır.     Antik Kenti ile zengin olan Bodrum, oldukça dikkat çeken yapıları da Antik Kentlerinde bulundurur. Bu kentlerin başında ise Bargilya Antik Kenti gelir. Oldukça önemli bir yapı olan Bargilya Antik Kenti gerçekten görülmeye değer. Myndos Antik Kenti ve Pedasa Antik Kenti de bu şehirde bulunur. Turistlerin uğrak mekanları olan bu antik kentleri görmeden gitmemelisiniz. Madnasa Antik Kenti ve İasos Antik Kenti de oldukça eski yapı olma özelliğine sahiptir. Bodrum’da bulunan Antik Tiyatro da oldukça önemli bir yapıdır.

Koyları ve plajları da oldukça göze çarpmaktadır. Özellikle Camel Plajı ve Fener Plajı oldukça ünlü olan Bodrum’da Yarımada’ya ya da Ada Boğazı’na da gitmeli ve oraları da görmelisiniz.  Bitez Halk Plajı da oldukça enfes bir görüntüye sahiptir. Bunun yanı sıra Akvaryum Koyu da oldukça önemli olan bir koydur. Yarımadada bulunan bu koy oldukça berrak denizi ile göze çarpabilmektedir.

 Bodrum’da bulunan Osmanlı Tersanesi de oldukça dikkat çeken bir yapıdır. Hem tarih kokan hem de yapısı bakımından dikkat çeken bir diğer mekan ise Apostol Kilisesidir. Osmanlı Tersanesi oldukça eski bir yapı olması ve Tarihte Osmanlı Devleti’ne gemi yapması ile bilinir. Bu tarih kokan mekanı da görmek isteyeceğinizden eminiz. Bunun yanı sıra Apostol Kilisesi de oldukça eski bir yapıya sahiptir. Milattan öncesine kadar dayanan geçmişi ile oldukça etkileyici bir yapısı vardır. Bodrum’da bulunan tarihi yapıların yanı sıra Yel değirmenleri de oldukça güzel bir görüntüye sahiptir. Burayı da görmek isteyeceğinizden eminiz.

Bodrum’da bulunan bir diğer doğa harikası ise Bodrum Cennet Koyu’dur. Oldukça temiz havası ve muhteşem deniz manzarası ile görülmeye değerdir. Geçirdiği talihsiz bir yangın sorası biraz zarar görmüş olsa da hala gizemli yapısını korumakta.

Bodrum’a geldiğinizde araba ihtiyacınız var ise ve araba kiralamayı düşünür iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.