Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama | Cizgi Rent a Car
28-05-2024 12:00
Diyarbakır Havalimanı
03-06-2024 12:00
Diyarbakır Havalimanı
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç kiralama
  3. Diyarbakır Havalimanı

Araç Kiralama için Lütfen Bekleyiniz.
En iyi araçlar ve en avantajlı fiyatlar için lütfen bekleyiniz


Araç Kiralama için Lütfen Bekleyiniz.
Aradığınız tarih aralığı veya lokasyonda müsait aracımız bulunmamaktadır. Saat, tarih veya lokasyon değişikliği yaparak yeniden sorgulama yapabilirsiniz.


Diyarbakır Havalimanı (DIY)

Türkiye’nin ve Dünyanın en kadim yerleşim yerlerinde biri olan; köklü tarihini birçok medeniyet ve kültürel etkilerle bugüne taşıyan şehir Diyarbakır’ı, her yıl Diyarbakır havalimanından, Diyarbakır araç kiralama yoluyla gelen birçok kişi ziyaret ediyor.

Diyarbakır, geçmişi ile yıllardır birçok misafirin ilgisini odağı olurken, Diyarbakır Havalimanı da Türkiye’nin en yoğun havalimanları arasında yer alıyor. Çok farklı kültürlerin kesişim noktasında bulunan Diyarbakır, bu kültürel çeşitliliği zengin bir mutfak ve tarihle sunuyor.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Diyarbakır araç kiralama anlamındaki gelişimi ile her geçen gün daha çok tercih edilirken Cizgi Rent a Car'ın ekonomik araç kiralama anlayışı ile kolaylıkla bütçenize uygun kiralık aracı kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araç ile şehri keşfederken Diyarbakır’ın eski hanlarında yerel kahve keyfi ve leziz yemeklerle güzel bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Diyarbakır Havaalanında araç kiralamak için web sitemizi ya da Cizgi Rent a Car mobil uygulamalarını kullanabilir, saniyeler içerisinde araç kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri gibi havalimanına gelmeden Diyarbakır araç kiralama seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Oto Kiralama

İş seyahati ya da turistik gezi amacıyla Diyarbakır’a geldiğinizde, Diyarbakır Ulu Camii, Diyarbakır Surları, Hasan Paşa Hanı gibi yapıları Diyarbakır Havalimanı araç kiralama fısatlarıyla gezebilirsiniz. Eğer yaz mevsiminde Diyarbakır’da bulunuyorsanız meşhur karpuzlarını tadabilir, Diyarbakırlıünlü yazarlar Ziya Gökalp ve Cahit Sıtkı Tarancı Müzelerini, bestelere konu olan Malabadi köprüsünü de ziyaret edebilirsiniz. Diyarbakır kent meydanı olmak üzere şehrin diğer önemli ve popüler noktalarını Diyarbakır araç kiralama yöntemi ile rahatlıkla gezebilirsiniz. İstanbul'dan havayolu ile Diyarbakır'a geldiğinizde dönüşte İstanbul Havalimanında indiğinizde yine buradan da İstanbul araç kiralama yaparak bulunduğunuz semte rahatlıkla ulaşabilirsiniz.