edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

Hakkımızda

1991 yılında Antalya'da küçük bir şehir ofisi ile kurulan Cizgi Rent a Car, her büyük markanın olduğu gibi, başarı hikayesini, bu küçük şehir ofisindeki olağanüstü emek ve gayretlere borçludur. Bugün, Türkiye genelinde, 20 farklı lokasyonda, 200 üzerinde personel ile Türkiye'nin önde gelen araba kiralama markalarından olan Cizgi rent a Car, hizmet ağını, personel altyapısını, araç çeşitliliğini ve yurtdışı bağlantılarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Mızraklı Group çatısında yer alan, Aslanbey Peugeot Yetkili  Bayii ve Servisi , Aslanbey Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi, Aslanbey Turizm Seyahat Acentası ve Cizgi İkinci El Anonim Şirketi;  Cizgi Rent a car gibi, aynı irade ve çalışmanın eseridir. Teknolojik yatırımları, Mali Disiplini, Personel Yatırımları ve özsermayeye dayalı gücü ile Cizgi Rent a Car, İzmir, Antalya, istanbul, Ankara, Bodrum, Hatay havalimanlarında; Trabzon, Kayseri, Adana, Konya şehir ofislerinde haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla serüvenine devam ediyor.

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi , % 100 Personel yatırımı hedefi ile siz değerli misafirlerimizin tatillerinde, iş gezilerinde ve kısa / uzun süreli araç ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız.Yapmanız gereken tek şey, Telefon, mail, whatsapp, online chat ya da sosyal medya kanallarımızı herhangi birisi aracılığı ile bize ulaşmak.

keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.