Hakkımızda | Cizgi Rent a Car
  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

1991 yılında Antalya'da şehir ofisi olarak ile kurulan Cizgi Rent a Car, başarı hikayesini, her büyük markanın olduğu gibi, bu küçük şehir ofisindeki olağanüstü emek ve gayretlere borçludur. Bugün, Türkiye genelinde, 20 farklı lokasyonda, 200 üzerinde personel ile Türkiye'nin önde gelen araba kiralama markası olarak, hizmet ağını, personel altyapısını, araç çeşitliliğini ve yurtdışı bağlantılarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Mızraklı Group çatısında yer alan, Aslanbey Peugeot - Opel - Citroen - Honda Yetkili  Bayii ve Servisi , Aslanbey Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi, Aslanbey Turizm Seyahat Acentası ve Cizgi İkinci El Anonim Şirketi; aynı irade ve çalışmanın eseridir.

Teknolojik yatırımları, Mali Disiplini, Personel Yatırımları ve özsermayeye dayalı gücü ile Cizgi Rent a Car, İzmir, Antalya, istanbul, Ankara, Kayseri, Hatay, Konya, Gaziantep, Diyarbakır  havalimanlarında; Bursa, Trabzon, Adana, Ordu, Van ve Samsun şehir ofislerinde haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla serüvenine devam ediyor.

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi , % 100 Personel yatırımı hedefi ile siz değerli misafirlerimizin tatillerinde, iş gezilerinde ve kısa / uzun süreli araç ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız.Yapmanız gereken tek şey, Telefon, mail, whatsapp ya da sosyal medya kanallarımızın herhangi birisi aracılığı ile bize ulaşmak.