✈️ Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama | Cizgi Rent a Car
21-04-2024 12:00
Denizli Çardak Havalimanı
27-04-2024 12:00
Denizli Çardak Havalimanı
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç kiralama
  3. Denizli Çardak Havalimanı

Araç Kiralama için Lütfen Bekleyiniz.
En iyi araçlar ve en avantajlı fiyatlar için lütfen bekleyiniz


Araç Kiralama için Lütfen Bekleyiniz.
Aradığınız tarih aralığı veya lokasyonda müsait aracımız bulunmamaktadır. Saat, tarih veya lokasyon değişikliği yaparak yeniden sorgulama yapabilirsiniz.


Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama

Akdeniz ve Ege'nin kesiştiği yerde bulunan Denizli, hem doğal güzellikleri hem de derin tarihi ile misafirlerine eşsiz bir tatil keyfi fırsatı sunuyor.

Denizli Pamukkale Travertenleri

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Pamukkale travertenlerini mutlaka görmelisiniz. Denizli'ye gelen yerli ve yabancı turistlerin birçoğunun geliş amacı zaten travertenler. 1988 yılında Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınan Pamukkale Travertenleri harika görüntüsünün yanı sıra doğal doğal mineralli suyu ile pek çok deri hastalığa şifa kaynağı.

Akhan Kervansarayı

Anadolu Selçukluları döneminin en önemli yapılardan biri olan kervansaray, Denizli şehir merkezine 8 kilometre uzakta yer alıyor. 13. Yüzyıldan günümüze ulaşan Akhan Kervansarayı, dönemin en önemli ticari yapılarından bir tanesidir. Beyaz kesme taştan inşa edilen yapı günümüze kadar hasar görmeden ulaşabilmiştir.

Bağbaşı Kent Ormanı

1984 yılında yapılan Bağbaşı Kent Ormanı, şehir merkezine 2 km uzakta. Yürüyüş parkuru ve piknik alanlarına sahip kent ormanında spor sahaları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Hierapolis Arkeoloji Müzesi

Hierapolis Antik Kenti’nde yapılan arkeolojik kazılar sırasında elde edilen pek çok eserin sergilendiği müze, 1984 yılında hizmete açılmıştır. Roma dönemine ait heykellerin sergilendiği müzede pek çok taş ve mermer yapı bulunuyor.

Denizli Keloğlan Mağarası

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bulunan Keloğlan Mağarası, 1990 yılında Maden Tetkik Arama Enstitüsü tarafından yapılan bir kazı sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Doğal görünümü ve yapısı ile görenleri kendine hayran bırakan Keloğlan mağarası Denizli’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor.