Ordu ve Giresun Araç Kiralama | Cizgi Rent a Car
24-04-2024 12:00
Ordu - Giresun Havalimanı
30-04-2024 12:00
Ordu - Giresun Havalimanı
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç kiralama
  3. Ordu - Giresun Havalimanı

Araç Kiralama için Lütfen Bekleyiniz.
En iyi araçlar ve en avantajlı fiyatlar için lütfen bekleyiniz


Araç Kiralama için Lütfen Bekleyiniz.
Aradığınız tarih aralığı veya lokasyonda müsait aracımız bulunmamaktadır. Saat, tarih veya lokasyon değişikliği yaparak yeniden sorgulama yapabilirsiniz.


Ordu - Giresun Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti


Ordu – Giresun Havalimanı, Giresun’un Piraziz ilçesi ile Ordu’nun Gülyalı ilçeleri arasında inşa edilmiştir. Türkiye’de ve Avrupa’da, denizin üzerine kurulan ilk ve tek havalimanıdır. Ordu ve Giresun’a kolay ulaşım için Ordu-Giresun Havalimanı araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Ordu'ya Ne Zaman Gidilir?

Ordu’yu gezmeye gitmek isteyenler dört mevsimi de tercih etse de en ideal mevsim yazdır. Yayla turizminin sürekli arttığı bu şehirde, Perşembe, Keyfalan ve Çambaşı yaylası doğanın güzellikleriyle sizi cezbedecektir. Ordu’nun en meşhur mekanları arasında gösterilen Yason Burnu’na hem bahar hem yaz aylarında ziyaret edebilir ve şehrin en büyük gölü olan Ulugöl’e uğrayabilirsiniz.  

Ordu'da Nerede Kalınır?

Ordu’da hem kent merkezinde hem de çevre ilçelerde oteller bulunmaktadır. Şehrin merkezinde Karadeniz manzarası sunan oteller bulunmaktadır. Bunun yanısıra Ordu’ya tatil amaçlı olarak Ünye ve Fatsa gibi ilçelere gitmeyi düşünüyorsanız uzun ve temiz plajlarında denize sıfır olan oteller de bulunmaktadır.

Ordu'da Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Kültürel zenginlikleri, huzur veren doğası ve Karadeniz mutfağının lezzetleri ile Ordu, ülkemizde uğranması gereken şehirlerimizden birisidir. Yaz aylarında Ünye ve Fatsa ilçelerinde tertemiz sahillerinde güneşin ve denizin tadını çıkarabilmenizin yanında, kış aylarında Türkiye’nin en yeni kayak merkezlerinden birisi olan Çambaşı Kayak Merkezi’nde kış sporlarını deneyebilirsiniz. Gezebileceğiniz tarihi mekanlar arasında Bolaman Kalesi, Taşbaşı Kilisesi ve Paşaoğlu Konağı yer alırken, doğal güzellik isteyenler için Yason Burnu, Perşembe Yaylası, Çambaşı Yaylası, Ulugöl, Gaga Gölü ve Çiseli Şelalesi yer almaktadır.

Giresun'a Ne Zaman Gidilir?

Her dönem yağış alabilecek olan bu şehrimize seyahat için en ideal dönem Mayıs-Temmuz ayları arasıdır. Şehrin iki farklı iklim özelliği barındırdığını söyleyebiliriz. Kıyı kesimleri nispeten daha ılık olsa da sürekli yağışlıdır. İç kesimleri ise yaz ayları sıcak, kış ayları karasal iklim nedeniyle soğuk olur. En soğuk aylar en düşük sıcaklığı -9,3 dereceye kadar düşebilen Ocak-Şubat aylarıyken, en sıcak aylar en yüksek sıcaklığı 37,3 dereceye kadar çıkabilen Temmuz ve Ağustos aylarıdır.  

Giresun'da Nerede Kalınır?

Giresun’da şehir merkezinde otel ve pansiyonlar hizmet verirken, Tirebolu, Dereli ve Görele ilçelerinde yayla turizminin gelişmiş olmasıyla beraber güzel konaklama imkanları vardır. Klasik otel ve pansiyonların yanı sıra yaylalarda dağ evi gibi konaklama yerleri doğayla iç içe olmak isteyenler için bir seçenek olarak eklenmiştir.

Giresun'da Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Giresun’da dilerseniz merkez içinde gezebilir veya çevre ilçelerde yaylaları gezebilirsiniz. Merkezde; şehri tepesinden görebileceğiniz bir manzara sunan Giresun Kalesi, müze ile ilgilenenler için Giresun Müzesi, Kapu Camii ve Karadeniz’deki yaşama elverişli tek ada olan Giresun Adası bulunurken; ilçelerde doğa güzelliğiyle ön plana çıkan Kümbet Yaylası, Kulakkaya Yaylası ve Kuzalan Şelalesi bulunmaktadır.  

Ordu – Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu merkezine 19 kilometre ve Giresun merkezine 30 kilometre olan havalimanında ulaşım için HAVAŞ veya taksi kullanabileceğiniz gibi Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret edebilir, mobil uygulamamızı kullanarak size uygun araçlarımızdan seçerek kısa sürede rezervasyon yapabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.