edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location
Detaylı Açıklama

Türkiye dışında bir ülkede faaliyet gösteriyor iseniz, Cizgi Rent A Car iş ortağı programına katılmak ister misiniz? Cizgi Rent A Car ile güç birliği yapabilir, araç kiralama sektörüne yeni bir soluk getirmemize yardımcı olabilirsiniz.  

Başta Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere, Türkiye' dışında kurulmuş aktif ofisi olan seyahat acentaları ve reisenburo'lar, Türkiye'ye seyahat edecek müşterilerinin araç kiralama taleplerini firmamız üzerinden kendileri gerçekleştirerek avantajlı fiyatlarımızdan ve komisyonlardan faydalanabilirler. Bunun için en altta bulunan BAŞVURU YAP butonunu tıklamanız ve BAYİİ BAŞVURU FORMUNU doldurmanız yeterli.Bu işleminizin ardından, başvurunuzun uygun bulunması durumunda tarafınıza aynı gün Kullanıcı adı ve Şifre tahsis edilerek, Bayi Panelimizden online rezervasyon yapabileceksiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz. Size en kısa sürede bilgi verilecek ve Bayi (Acenta) kullanıcı adı ve şifreniz iletilecektir.

keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.