edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

Fiat Linea Benzin Manuel
Manuel

Benzin

5

4


 • Motor hacmi 1300
 • Motor gücü 95
 • Yakıt tüketimi 4.9
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Yok
 • Deri Koltuk Yok
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Yok
 • Karbon Emisyonu 105
 • Araç sınıfı Eko
 • Sürücü Yaşı 21
 • Ehliyet Yaşı 2

Fiat Linea Benzin Manuel

Yeni model araçlarla hizmet veren işletmemiz sizlere en uygun fiyatlara kiralayabilecek olduğunuz ekonomik ve yakıt tasarrufu sağlayacak Fiat Linea Benzin Manuel araba kiralama hizmetini sunmaktadır. Güvenlik, konfor ve rahatlık bakımından tercih edecek olduğunuz bir araçtır. Sizlere sürüş boyunca yolu hissettirmez ve rahat bir sürüş yapmanızı sağlar. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler göz önünde bulundurulduğunda, aracın yakıt tüketimi, ekonomik ya da lüks sınıf olması, hangi amaçla kullanılacağı ve kaç günlük araç kiralayacak oluşunuz sizlere en uygun araçları kiralama hizmeti vermemizde yardımcı olmaktadır. Cizgi Rent A Car firmamız kendi bünyesinde ki geniş araç filolarını ekonomik sınıf ve lüks sınıf araçlar olarak ayırırken bu noktayı göz önünde bulundurmaktadır. Fiat Linea Benzin Manuel güven, konfor ve teknoloji bakımdan oldukça yüksek donanıma sahip araçtır. Araç sınıfı olarak eko sınıfında yer almaktadır. Sürüş boyunca konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız, Linea araçları tercih etmelisiniz.

Fiat Linea Benzin Manuel Özellikleri

Motor ve performans bakımından 1300 motor hacmine sahip olan Fiat Linea Benzinli Manuel araçlar, 95 hp motor gücü vermektedirler. Araç özelliği olarak ABS, Hava yastığı ve Hidrolik Direksiyon bulunmaktadır. 13,8 saniye içerisinde 100 km hıza ulaşmaktadır. Önden çekişli bir araçdır. Sürücü yaşı olarak 21 yaş şartı isterken, en az 2 yıllık ehliyet yaşı deneyimi gerekmektedir.

Fiat Linea Benzin Manuel Yakıt Tüketimi

Fiat Linea manuel benzinli araçlar şehir içi yakıt tüketimi 100 km'de 6.5 litreyken, şehir dışı yakıt tüketimi 100 km'de 4 litredir. Ortalama 100 km'de 4.9 litre yakıt tüketimi sağlamaktadır. Sizlere en uygun yakıt tüketimi sağlayacak olan araç modelidir. Dizel araçlara göre biraz daha fazla yakıt tüketimi sağlasa da bazı yerlerde çekiş gücüne göre daha güçlü bir performans sergilemektedir. Bu yüzden araba kiralama amacına göre benzinli veya dizel olarak tercihin edilmesi gerekir. Manuel olmasından dolayı otomatik araçlara nazaran daha az yakıt tüketimi sağlamaktadır. Yakıttan tasarruf sağlamak adına öncelikli tercih edilmesi gereken araçlardan birisidir.

Fiat Linea Benzin Manuel Araçlar

Küçük motor hacimleri nedeniyle daha çok şehir içi kullanıma uygun olan Fiat Linea Benzin Manuel modellerinde yakıt tüketimi oldukça azdır. Eğer ekonomik bir araç kiralamak istiyorsanız, Fiat Linea modelini gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz.

Fiat Linea Benzin Manuel Araç Kiralama Hizmetleri

Siz de, sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz kriterleri belirtebilir, araç kiralama hakkında aklınıza takılan soruları, önerilerinizi ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Daha kaliteli hizmet sunmak için Cizgi Rent A Car firması olarak tüm konularda yanınızda yer almakta otomobil kiralama noktasında ihtiyaçlarınıza cevap vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.