Citroen Elysee Dizel Manuel | Cizgi Rent a Car
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç Listesi
  3. Citroen Elysee Dizel Manuel

Citroen Elysee Dizel Manuel
Eko

Yakıt tipi
Dizel
Vites
Manuel
Koltuk sayısı
5
Bavul sayısı
4
Sürücü Yaşı
21
Ehliyet Yaşı
2
Motor hacmi
1500
Motor gücü
95
Yakıt tüketimi
4.3
Kapı sayısı
4

Citroen Elysee Dizel Manuel

Birçok kişi ulaşım sektöründe ihtiyaçlarını gidermek amacıyla araç kiralamaktadır. Citroen Elysee Dizel Manuel araçlar rahat konforu ve ekonomik yakıt tüketimiyle sizlere sürüş boyunca keyif vermektedir. Sahip olduğu muhteşem iç dizaynı ile sizlere daha keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Firmamız sizlere son model araç kiralama imkanı sunarak, tüm teknik destekleri ile hizmet vermektedir. Araba kiralama sektöründe son sistem olarak faaliyet veren Cizgi rent a car firmamız, Citroen Elysee Dizel Manuel araç kiralamalarında yakıt tasarrufu sağladığı gibi yüksek model araç olmasıyla iç dizaynı oldukça dolu bir pakettir.

Citroen Elysee Dizel Manuel Özellikleri Yakıt Tüketimi

1.5 Motor hacmine sahip aracımız, 95 hp motor gücü vermektedir. Araçta ABS, Hava yastığı, CD Player ve Hidrolik Direksiyon bulunmaktadır. Yakıt tüketimi olarak şehir içerisinde 100 km'de 4.8 litre, şehir dışında 100 km'de 3.7 litreye kadar yakıt tüketimi sağlamaktadır.

Citroen Elysee Dizel Manuel Kiralama Hizmeti

Uzun yıllardır sektörün içinde olmak firmamıza çok kuvvetli kaynaklar ve referanslar kazandırmıştır. Birçok ticari ve kurumsal firmayla çalışmakta aynı zamanda da bireysel hizmet vermekteyiz. İstediğiniz araca, kullanacağınız sektöre göre çeşitli seçeneklerimiz mevcut olup müşterilerin bütün ihtiyaçları bu şekilde karşılanmaktadır.

Kurumsal Firmalara Hizmet

Kurumsal birçok firmayla çalışan Cizgi Rent A Car, firmaların ihtiyaçlarına göre ticari ya da bireysel formattaki araçları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kurumsal firmaların birçoğu ticari nitelikli araçlar kullansa da, birçok firma yöneticilerinin ve çalışanlarının kullanması adına bireysel olarak araç kiralama hizmeti yoluna da gidebilmektedir. Firmamız bütün beklentilerinizi karşılamak amacıyla çok çeşitli araçlardan oluşmuş araç repertuarıyla hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacaktır. Araçların muayenesi tam olarak teslim edilmekte ve olası birçok yasal prosedür sebebiyle araçta oluşacak hasar da bizzat tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu sebepten ötürü son derece aktif olarak hizmette bulunan firmamız her geçen yıl çok daha fazla müşteri kitlesine sahip olmakta ve Rent A Car sektöründe önemli adımlar atmaktadır.

Araçlarda Güvenlik

Araçlarımız periyodik olarak muayene olmakta ve araçta bulunan herhangi bir hasar hemen onarılma yoluna gidilmektedir. Motor gücü sürekli kontrol altında tutulmakta ve müşterinin beklentilerine uygun olan modeller müşterinin kullanımına uygun olarak tarafına sağlanmaktadır.

Araç Kiralama Fiyatları Hakkında

Citroen Elysee Dizel Manuel araçların motor hacimleri düşük olduğu için yakıt tüketimi de düşük olacaktır. En uygun fiyatlarla sizlere hizmet veren işletmemiz, yakıt tüketimi konusunda da tasarruf sağlayacak olduğunuz araçları tercih etmektedir. Sizlerde eğer ekonomik bir araba kiralamayı düşünüyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek görüşebilirsiniz.