edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

Ford Courier Dizel Manuel
Manuel

Dizel

5

4


 • Motor hacmi 1500
 • Motor gücü 95
 • Yakıt tüketimi
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Yok
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Yok
 • Karbon Emisyonu 110
 • Araç sınıfı Orta
 • Sürücü Yaşı 24
 • Ehliyet Yaşı 3

Ford Courier Dizel Manuel Araç Kiralama

Geniş iç hacmi ile ticari ve kişisel ihtiyaçlar için çözüm üreten Ford Courier, Cizgi Rent A Car’ın çok uygun araç kiralama koşulları ile sizlerle. Mini ticari segmentinde olan araç panel van gövde tipine sahip. Transit Courier serisi ile üretilen Ford Courier, ticari bir araç olmasına rağmen performanslı bir sürüş konforuna sahip. Cizgi Rent A Car ile şimdi iletişime geçerek ucuz kiralık oto avantajlarından faydalanarak, Ford Courier model aracınızı anında kiralayabilirsiniz.

Ford Courier Dizel Manuel Araç Özellikleri

4.1 metrelik uzunluğu ve 744 litrelik bagajı ile Ford Courier, bir ticari araçtan beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. 1500 cc’lik silindir hacmi ve 95 beygirlik gücü ile performanslı bir motora sahip olan Ford Courier’de turbo seçeneği de mevcut. Bu güçlü motor 215 nm tork üretirken, 180 km maksimum hıza da ulaşabiliyor.

Araç konforunu artıran akıllı cihaz istasyonu, katlanabilir ara tel, orta bölümdeki eşya gözleri, USB giriş, priz, harita okuma lambası gibi özellikler Ford Courier modelinde mevcut. Bunun yanında sürücü ve yolcuların güvenliği için Ford Courier’de yokuş kalkış desteği, elektronik denge kontrolü, römork savrulma önleyici, acil fren desteği, elektronik fren dağıtımı, fren enerjisi geri kazanımı, mekanik el freni, motor kilitleme sistemi ve ön sis farları gibi sistemler düşünülmüştür. Ford Courier’de yalnızca sürücü hava yastığı bulunmaktadır.

Ford Courier Dizel Manuel Yakıt Tüketimi

Ticari bir araç olmasına rağmen, Ford Courier çok az yakıt tüketimi ile meşhurdur. Dizel olması ve manuel şanzıman sistemine sahip olmasının da bu doğrultuda olumlu etkisi bulunmaktadır. Kiralık ticari oto seçenekleri arasındaki en tasarruflu modellerden bir tanesi olan Ford Courier 44 litrelik yakıt deposu ile 1100 km yol gidebilmektedir. Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 4.7 litre olan aracın şehir dışı yakıt tüketimi ise 3.6 litredir. Bu değerler Ford Courier’in bir ticari araç olduğu düşünüldüğünde çok başarılıdır. Cizgi Rent A Car uygun kiralık araç fiyatları ve Ford Courier düşük yakıt tüketimi sayesinde bütçenizi çok zorlamadan araç kiralama hizmetlerinden faydalanmış olacaksınız.

Ford Courier Dizel Manuel Araç Kiralama Avantajları

Özellikle ticari ihtiyaçlarınız için geniş bagaj ve iç kapasiteleri ile Ford Courier modelinin sayısız avantajı bulunmaktadır. 744 litrelik bagaj kapasitesi, arka koltuklar yatırıldığı zaman 1692 litreye kadar çıkmaktadır. Bu da malzemelerin aktarım süreçlerinde işletmelere kolaylık sağlamaktadır.

Cizgi Rent A Car’ın tecrübesi ve profesyonel çalışma anlayışı ile kiralık Ford Courier hizmetinizden faydalandığınız her an, güler yüzlü ekibimiz daima sizinle iletişimde olacaktır. Memnuniyetinizi çok önemsiyor ve güvenliğiniz için tüm araçlarımızın bakımlarını, sigortalarını ve kaskolarını eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Araçlarımız iç-dış temizlikleri yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Şimdi Cizgi Rent A Car’ı arayarak en uygun Ford Courier kiralık oto fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.