edit_location
calendar_today
calendar_today


edit_location

BMW 3.18 D Dizel Otomatik
Otomatik

Dizel

5

4


 • Motor hacmi 2000
 • Motor gücü 140
 • Yakıt tüketimi
 • ABS Var
 • Hava yastığı Var
 • CD Player Var
 • Deri Koltuk Var
 • Hidrolik Direksiyon Var
 • Sun Roof Var
 • Karbon Emisyonu 115
 • Araç sınıfı Lüks
 • Sürücü Yaşı 27
 • Ehliyet Yaşı 4

BMW 3.18D Dizel Otomatik Araç Kiralama

Lüks, konfor ve Cizgi Rent A Car avantajları ile ucuzluğun bir arada bulunduğu kiralık BMW 3.18D seçeneği ile tanışmaya hazır mısınız? Tüm şehir içi ve şehir dışı kiralık araç ihtiyaçlarınızda BMW 3.18D aracı sizi en iyi şekilde taşıyacaktır. Özellikle iç dizaynının geniş olması sayesinde aileniz veya 5 kişiye kadar ki iş seyahatleriniz için BMW 3.18D aracını seçmeniz mantıklı olacaktır. Lüks araç kiralama seçeneklerindeki otomobillerinizden birisi olan BMW 3.18D aracına, Cizgi Rent A Car tarafından sunulan ucuz oto kiralama seçenekleri ile düşük fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kiralık BMW 3.18D ve fiyatları ile alakalı daha detaylı bilgilendirilmek için haftanın her günü açık olan Cizgi Rent A Car’ı arayabilirsiniz.

BMW 3.18D Dizel Otomatik Araç Özellikleri

2.000 cc’lik dev bir motora sahip olan BMW 3.18D, bu sayede tam 143 beygir üretebilmektedir. Aracın arkadan çekişli olması da özellikle uzun yol için araç kiralama isteyen müşterilerimiz için büyük bir avantaj. 210 kilometre hıza ulaşabilen aracın 320 nm’lik tork gücü üretmesi de performansının ne denli güçlü olduğu konusunda bize fikir veriyor.

Euro 5 emisyon standardına sahip olan BMW 3.18D, kilometre başına 127 gramlık karbon miktarı ile doğa dostu bir araç. Güvenli sürüş için aracın içerisinde standart olarak neredeyse tüm paketler hazır bulunuyor. Yorgunluk tespit sisteminden, yokuş kalkış desteğine, gece görüş kamerasından ani fren sistemlerine kadar şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde BMW 3.18D ile siz de yolcularınız da güvende olacaklar.

Araçta bulunan 520 litrelik bagaj hacmi de tatil için araç kiralama seçeneklerinde büyük bir avantaj sağlıyor. 5 kişilik ailenizin tüm ihtiyaçlarını ve eşyalarını bu bagaja rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Lüks araç kiralama seçenekleri arasındaki tercih edilmesi en mantıklı modellerden birisi olan BMW 3.18D’in arka koltukları yatırıldığı zaman ise ortaya 1.600 litrelik dev bir bagaj çıkıyor.

BMW 3.18D Dizel Otomatik Yakıt Tüketimi

Dizel motora sahip BMW 3.18D araç şehir içinde 100 kilometrede 5.6 litre yakıt tüketirken, şehir dışında ise 4.4 litre yakıt tüketiyor. Ortalama yakıt tüketimi 4.8 litre olan araç böylece 57 litrelik yakıt kapasitesi sayesinde tek bir depo ile 1.600 km yol gidebiliyor. Lüks araç kiralama seçenekleri arasında BMW 3.18D aracının en iyi ekonomik sürüş özelliklerine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

BMW 3.18D Dizel Otomatik Araç Kiralama Avantajları

Cizgi Rent A Car, kiralık BMW 3.18D hizmeti süresi boyunca tüm olası sorunlarınızda yanınızda olacaktır. Araçlarımızın tümünde olduğu gibi BMW 3.18D aracının da kaskosu, sigortası ve güncel bakımları tamdır. Araçlarımız, en iyi şekilde kullanabilmeniz amacı ile iç ve dış temizlikleri itina ile yapıldıktan sonra sizlere teslim edilir.keyboard_arrow_up
phone comment

Teklif ve Haber Listesi

Haber listemize kaydolarak kampanyalar ve şirketimiz hakkında haberlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.