BMW 5.20i Benzin Otomatik | Cizgi Rent a Car
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç Listesi
  3. BMW 5.20İ Benzin Otomatik

BMW 5.20İ Benzin Otomatik
Lüks

Yakıt tipi
Benzin
Vites
Otomatik
Koltuk sayısı
5
Bavul sayısı
4
Sürücü Yaşı
27
Ehliyet Yaşı
4
Motor hacmi
1600
Motor gücü
140
Yakıt tüketimi
6.9
Kapı sayısı
4

BMW 5.20i Benzin Otomatik Araç Kiralama

Konfor denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Alman üretimi BMW, BMW 5.20i modeli ile de kiralık araçlar arasındaki en mantıklı tercihlerden birisi. Lüks araç kiralama seçeneklerini değerlendirmek isteyenler için bu modeli öneriyoruz zira Cizgi Rent A Car ile, BMW 5.20i aracını çok uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Özellikle 2’den fazla kişilerin de çok konforlu bir şekilde seyahat edebileceği BMW 5.20i, deri döşemeli bir iç dizayna sahip. Adeta bir uçak konforunu yolcularına sunan araç hakkında daha detaylı bilgilendirilmek ve kiralık BMW 5.20i fiyatlarını öğrenmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.

BMW 5.20i Benzin Otomatik Araç Özellikleri

Spor ve performans aracı olan BMW 5.20i, aynı zamanda konforlu bir aile aracı olarak da karşımıza çıkıyor. 1600 cc’lik silindir hacmi ile araç 170 beygirlik inanılmaz bir güce ulaşıyor. Turbo beslemesinin de mevcut olduğu aracın ürettiği tork ise 250 nm. Özellikle uzun yollarda adeta yola yapışan BMW 5.20i, şehir içinde de çok atik bir sürüş keyfi sunuyor.

BMW 5.20i maksimum 226 km/s’lik hıza ulaşabilirken, 100 kilometreye ise sadece 8.7 saniye içerisinde ulaşabiliyor. Cizgi Rent A Car’un ucuz araç kiralama seçenekleri ile sahip olabileceğiniz araç otomatik şanzımana sahip ve 8 ileri şanzıman kademesi ile sürücüsüne seri bir araç kullanım imkanı sunuyor.

Güvenlik açısından 5 yıldızlı ve tam donanımlı olan araçta neredeyse yok yok. Motor altı koruması, virajda fren kontrolü, dinamik fren kontrolü, elektronik park freni, hıza duyarlı kilitler, anahtarsız çalıştırma, 8 adet hava yastığı, ekonomik sürüş, sport sürüş, DSC, ABS, konforlu sürüş, fren işlevli hız sabitleme, yağmur sensörü, lastik basınç sensörü bu özelliklerden sadece bazıları.

Araç içindeki yolcuların ve şoförün konforunu artıracak özellikler de bulunuyor. Özellikle uzun yol araç kiralama hizmetlerinde çok kullanılan renkli ekran, 12v priz, usb girişi gibi özellikler araçta mevcut. Özellikle tatil zamanlarında hayat kurtaran 520 litrelik bagaj da, BMW 5.20i aracındaki işlevsel özelliklerden bir tanesi olarak göze çarpıyor.

BMW 5.20i Benzin Otomatik Yakıt Tüketimi

Ekonomik modda sürmeniz durumunda yakıt tüketim değerleri biraz olsun düşse de, BMW 5.20i çok performanslı bir araç olduğu için düşük yakıt tüketimlerine sahip değil. Ekonomik kiralık araç için diğer modellere de bir göz atabilirsiniz. Tam 70 litrelik yakıt deposuna sahip olan BMW 5.20i, tek bir depo ile şehir dışında 1.300 km yol alabiliyor. Araç benzinli olduğu için şehir içinde 100 km’de 8.7 litre yakıt tüketirken bu değer şehir dışında 5.5 litreye kadar düşüyor. Performanslı spor araç olması ve benzinli olmasını da hesaba katarsak değerlerin gayet iyi olduğunu da söyleyebiliriz.

Kiralık BMW 5.20i ile alakalı daha detaylı bilgi almak ve fiyat öğrenmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.