Honda Civic Benzin Otomatik | Cizgi Rent a Car
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç Listesi
  3. Honda Civic Benzin Otomatik

Honda Civic Benzin Otomatik
Medium

Yakıt tipi
Benzin
Vites
Otomatik
Koltuk sayısı
5
Bavul sayısı
4
Sürücü Yaşı
24
Ehliyet Yaşı
3
Motor hacmi
1500
Motor gücü
120
Yakıt tüketimi
6.8
Kapı sayısı
5

Honda Civic Kiralama İle Göz Alıcı Yolculuklar!

LED Ön Farlar & Sis Farları:

Honda Civic'in dış tasarımını tamamlayan göz alıcı LED Ön Farlar ve Sis Farları, gece sürüşlerinizde artan görüş kalitesi sunar.

Alüminyum Alaşımlı Jantlar:

Sportif detaylarıyla öne çıkan alüminyum alaşımlı jantlar, Civic'in şıklığını ve performansını vurgular.

Açılabilir Cam Tavan:

Civic'in canlandıran ruhu açılabilir cam tavandan içeri giren temiz havayla zirveye taşınıyor.

Karartılmış Arka Camlar:

Karartılmış Arka Camlar hem içerideki dingin sürüş ortamını koruyor hem de dış tasarımdaki yalınlığı tamamlıyor.

Göz Alıcı Ön Konsol:

Bal peteği tasarımlı ön konsol, direksiyonun başına her geçişinizde, diğer her şeyi unutmanızı sağlayacak kadar eşsiz.

Ferah İç Kabin:

Kendinizi en konforlu hissedeceğiniz anlar için tasarlanan Civic, ferah ve kullanışlı yaşam alanıyla her yolculukta konforunuzu en üst seviyeye çıkarıyor.

10.2” Dijital Gösterge Ekranı:

Kullanıcı dostu olacak şekilde geliştirilen arayüzüyle, 10.2” Dijital Gösterge Paneli; Civic’in sportif sedan duruşuna modern bir hava katıyor.

Bagaj:

İhtiyaç duyduğunuz her şeyi taşıyabilmenize olanak sağlayan 512 litrelik geniş bagaj hacmi ve hayatınıza kolaylık katacak geniş bagaj ağzı, konforlu yolculuğa yeni bir anlam kazandırıyor.

Arka Havalandırma:

Sadece sizi değil, yolcularınızı da düşünen Civic’in hangi koltuğunda seyahat ederseniz edin, yeni nesil sedan konforunu, her an yaşayacaksınız.

Deri Koltuklar:

Sizi yormayacak şekilde tasarlanan ergonomik koltuklar canlandıran bir deneyim sunarken en üst versiyonda yer alan deri döşeme ise bu konfora üst düzey bir hava katıyor.

Isıtmalı Ön Koltuklar:

Civic’in konforunuzu ön planda tutan duruşunu, Isıtmalı Ön Koltuklarda da görebilirsiniz. Hava sıcaklığı düşse bile sürüş konforunuzu hep yüksekte kalıyor.

Geri Görüş Kamerası:

Multimedya ekran üzerinden görüntülenebilen Geri Görüş Kamerası, park sırasında 3 farklı açı sunarak sürüş güvenliği sağlıyor.

Motor Seçenekleri:

Bir önceki neslinde de olan 182 PS gücünde 240 Nm tork üreten Turbo benzinli motoru performanslı ve atik bir sürüş sağlarken 129 PS güce ve 180 Nm torka sahip yeni nesil Turbo LPG’li motor ise, önceki nesillerinden aldığı ilhamla yenileniyor, çok daha güçlü, teknolojik ve ekonomik bir sürüş sunuyor.

1.5L VTEC Turbo ECO:

LPG yakıt miktarına ve ortalama tüketim değerine göstergeden ulaşılabilir ve benzin dolum kapağıyla aynı yerde olan LPG dolum yeriyle de sürüş konforunuzdan ödün vermezsiniz.

Spor Sürüş Modu:

Sürüş deneyiminde kararı size bırakan Spor Sürüş Modu; dingin bir sürüş keyfinden dilediğiniz an daha dinamik bir sürüş moduna geçiş yapmanızı sağlıyor.

Honda Civic Benzin araçlarıyla konforlu ve güvenli yolculuklar için Cizgi Rent a Carsizinle! Hemen rezervasyon yapın, keyifli sürüşün tadını çıkarın.