Dizel Renault Symbol Manuel Vites Araba Kiralama | Cizgi Rent a Car
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç Listesi
  3. Renault Symbol Dizel Manuel

Renault Symbol Dizel Manuel
Eko

Yakıt tipi
Dizel
Vites
Manuel
Koltuk sayısı
5
Bavul sayısı
4
Sürücü Yaşı
21
Ehliyet Yaşı
2
Motor hacmi
1500
Motor gücü
80
Yakıt tüketimi
4.7
Kapı sayısı
4

Renault Symbol Dizel Manuel

Araç kiralama hizmeti pek çok kişinin günlük hayatında sık sık ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı araç kiralamaya ihtiyaç duyulabilir. Kişiler veya firmalar çeşitli sürelerde özel bir sözleşmeyle sabit tutulmak üzere araç kiralamak isteyebilirler, firmamız Cizgi Rent A Car olarak sizlere bu konuda hizmet vermektedir. Renault Symbol Dizel Manuel araçlar son sistem donanımı ile firmamız tarafından kiraya verilmektedir. İç dizaynı ile sizlere keyifli bir sürüş keyfi veren araçlarımız, kalite ve rahatlık konusunda son sistem uyarlı şekildedir. Kiralayacak olduğunuz Renault Symbol Dizel Manuel arabalar ekonomik kullanımı ile size tasarruf sağlarken yakıt tüketimi konusunda da sizlere en az yakıt tüketimini sağlayan araç modelleridir. En uygun fiyat garantisi ile hizmet satın almak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz. Uygun yakıt tüketimiyle sizlere sürüş boyunca konfor sağlamaktadır. Bu sayede uzun sürüşler boyunca araçtan keyif almanız mümkündür. Doğru tercih yapmak için araç seçimlerinizde ilk olarak test sürüşü yapmanız mümkündür.

Renault Symbol Dizel Manuel Tercih Etmek

Renault Symbol Dizel Manuel arabalar rent a car sektöründe en çok tercih edilen araçlardan biridir. Hem ekonomik olması hem de geniş olması sebebiyle ailelerin ve iş adamlarının tercihleri arasındadır. Hem şehir içinde hem de şehirler arası yolda Renault Symbol Dizel Manuel araç tercih edilebilir. Motor gücü ve düşük yakıt tüketimi ile popüler modeller arasında yer almaktadır.

Araç Kiralamada Firma Önemi

Bir çok kişinin tercih etmesiyle gelişen ve büyüyen firmamız günden güne portföyünü artırarak sizlere yeni araçları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Son model araçlar ve ekonomik yakıt sağlayan araba tercihi ile araç kiralamayı düşünen herkese en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Aracın güvenliğiyle ilgili bütün tespitleri yapan, bu konuda son derece uzman bir kadroyla çalışan firmamız araç muayenelerini de düzenli olarak yapmaktadır. Güvenli hizmetin sektör açısından öneminin bilincinde olan firmamız, aynı zamanda araçlarının piyasa değerinden çok daha uyguna kiralama avantajı da sunmaktadır.

Şirketler İçin Araç Kiralama

Ticari faaliyetler için de araç kiralanmaktadır. Ticaret yapan şirketlerin genel olarak toplu şekilde alımlarına karşılık firmamızın da birçok araç stoğu bulunmaktadır. Birçok ticari özellikteki araca sahip olan firmamız, yapılan sözleşmeye istinaden aracı ticaret yapan firmaya kiralamakta ve araca güvenlik garantisi hizmeti vermektedir.

Teçhizat Desteği

Teçhizatların son derece sağlam olduğu, aracı kullanırken güvenli sürüşün farkına varabileceğiniz bir firmayla çalışmak isterseniz doğru adrestesiniz. Ucuz araç kiralama deyince akla gelen ilk firmalardan birisi olan firmamız bu konuda beklentilerinizin tamamını karşılayacak düzeyde araçlarla hizmet vermektedir.