Dizel Fiat Linea Manuel Vites Araba Kiralama | Cizgi Rent a Car
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç Listesi
  3. Fiat Linea Dizel Manuel

Fiat Linea Dizel Manuel
Eko

Yakıt tipi
Dizel
Vites
Manuel
Koltuk sayısı
5
Bavul sayısı
4
Sürücü Yaşı
21
Ehliyet Yaşı
2
Motor hacmi
1300
Motor gücü
95
Yakıt tüketimi
4.9
Kapı sayısı
4

Fiat Linea Dizel Manuel

Cizgi Rent A Car olarak sizlere hizmet verdiğimiz araçlarımız içerisinde en uygun yakıt tüketimi ve fiyat olarak kiralama konusunda uygunda olacak araçlarımızdan bir tanesi Fiat Linea Dizel Manuel modelimizdir. Yeni bir model olmasıyla sürüş boyunca rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Keyifli bir sürüş yaparak ekonomik yakıt tüketimi sağlayan bir araç tercih etmek istiyorsanız, öncelikli olarak Fiat Linea Dizel Manuel araç kiralamalısınız. Bir çok bireysel ve kurumsal firma Linea araçları tercih ederek daha fazla tasarruf sağlayabilmektedir.

Fiat Linea Dizel Manuel Yakıt Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

1.3 motor hacmine sahip olan Linea dizel araçlarımız, 95 hp motor gücü ile sürüş boyunca sizlere rahat vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Maksimum hız olarak 170 km hıza 13.8 saniyede ulaşmaktadır. Yeni model araçlarımız Linea ait tüm özelliklere sahiptir. Şehir içi yakıt tüketimi 100 km'de 4.7 litreyken, şehir dışı yakıt tüketimi 100 km'de 3.6 litredir. Ortalama 100 km'de 4 litre yakıt tüketimi sağlamaktadır. Yakıt tüketimi olarak tasarruf sağlamak istiyorsanız Linea araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamız yaş sınırı olarak 21 yaş ve üzeri kabul ederken, ehliyet yaşı olarak en az 2 yıl deneyim istemektedir. Sizlerde bu prensiplere uygunsanız, firmamızdan kolaylıkla araba kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti ve Oto Kiralamanın Önemi

Oto kiralamanın ekonomik olması yanında müşteri memnuniyeti de çok önemlidir. Size müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Düzenli olarak araç bakım ve kontrollerimiz yapılmakta ve araçla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda aracınızın değişimi de söz konusu olmaktadır.

Her zaman iyi bir araç ilk görüşmelerde daha iyi bir intiba bırakır. İş görüşmeleriniz, düğünleriniz veya bir çok yerde ihtiyacınız olduğu her konu da geniş araç filomuz ve tecrübemizle yanınızdayız.

İnsan Hayatının Değeri ve Güvenlik

İnsan hayatının öncelikli olduğu firmamızda araç bakımları geciktirilmeksizin yapılmaktadır. Aracın bakımı ve güvenliği içindeki müşterinin hayatıyla doğru orantılı olduğunu biliyoruz. Firmamız araç sigortalarına sahip olup, otomobil kiralamaya ihtiyacı olup kullanamayan müşterilerimiz içinde şoförlü araç seçeneklerine sahiptir.

Araç Kiralama Bütçesi

Birçok araç seçeneğine sahip olan filomuzla bütçenize en uygun aracı bulmanızda size yardımcı olmaktayız. Ucuz araç kiralamada müşterilerimizi memnun edecek seçeneklerimiz mevcuttur. Araç kiralama fiyatları hakkında sitemizden bilgi alabilir, bize ulaşarak bu konudaki yetkili çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. Bütçenize ve isteğinizi en uygun düzeyde karşılayacak ve memnun bırakacağımıza eminiz. Sizlerde araç kiralama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, web sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemizi takip ederek kampanya ve kolaylıklardan haberdar olabilirsiniz.