Renault Clio HB Dizel Otomatik | Cizgi Rent a Car
Alış tarihi bırakış tarihinden büyük olamaz
  1. Anasayfa
  2. Araç Listesi
  3. Renault Clio HB Dizel Otomatik

Renault Clio HB Dizel Otomatik
Medium

Yakıt tipi
Dizel
Vites
Otomatik
Koltuk sayısı
5
Bavul sayısı
2
Sürücü Yaşı
21
Ehliyet Yaşı
2
Motor hacmi
1500
Motor gücü
95
Yakıt tüketimi
3.7
Kapı sayısı
4

Renault Clio HB Dizel Otomatik Araç Kiralama

Yakıt tüketimi konusunda adeta diğer araçlara ders veren Renault Clio, otomatik vites seçeneği ile Cizgi Rent A Car şubesinde. Çok uygun fiyatlar ile kiralık oto hizmeti alabileceğiniz rent a car hizmetlerimizin en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi de Renault Clio. Araç hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarınız için bir çok avantajı da beraberinde getiriyor. Bir araç kiralama hizmetinin en önemli kriterlerinden birisi olan ekonomik sürüş seçeneği ise Renault Clio ile adeta sınırları zorluyor. Güncel Renault Clio araç kiralama fiyatlarını öğrenmek ve otomobil kiralama süreçleri ile ilgili bilgi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Renault Clio HB Dizel Otomatik Araç Özellikleri

Hatchback gövde tipine sahip olan Renault Clio, EDC (otomatik) şanzıman teknolojisine sahip. 6 ileri şansıman kademesi bulunan Renault Clio, az yakıt tüketimine rağmen oldukça performanslı bir araç. Turbo beslemesi bulunan dizel motor 1.5 litrelik hacme sahip ve 90 beygirlik güç üretiyor. 176 km/s azami hıza ulaşabilen Renault Clio, 220 nm’lik tork gücü ile de sizi yarı yolda bırakmayacağının mesajını veriyor. Aracın 0’dan 100 km’ye ulaşması ise 13 saniyeyi bulmakta.

Araç içerisinde 7 inç dokunmatik ekran, radyo, LCD ekran, USB girişi, Navigasyon sistemi, Bluetooth telefon bağlantısı, otomatik klima gibi yolcu konforunu artıran özellikler mevcut. Bunun yanında şoförün sürüş rahatlığına destek olacak hız sabitleme, ön sis farları, arka park sensörü, yağmur sensörü gibi seçenekler de bulunuyor.

Güvenlik adına ödüllü bir araç olan Renault Clio’da ESC, Yokuş Kalkış Yardımı, Anahtarsız Çalıştırma, AFU, Hız sınırlama gibi kullanışlı özellikler var.

Renault Clio HB Dizel Otomatik Yakıt Tüketimi

Renault Clio denince akla ilk gelen şey elbette yakıt tüketimi oluyor. Diğer tüm araçları kıskandıran tüketim rakamlarına sahip araç, bu sayede kiralık oto seçenekleri arasında her zaman göze çarpıyor. Şehir içi 4.3 litre, şehir dışında ise 100 kilometrede sadece 3.3 litrelik yakıt yakan Renault Clio, 100 kilometrede 92 gramlık karbondioksit salınımı ile de en doğa dostu araçlardan bir tanesi. Araç kiralamak için çok fazla bütçesi olmayan müşterilerimiz, Renault Clio modelini mutlaka tercih etmeliler.

Renault Clio HB Dizel Otomatik Araç Kiralama Avantajları

Şehir içinde de şehir dışında da güvenle kullanabileceğiniz Renault Clio modelinde 300 litrelik bir bagaj mevcut. Bagajda bulunan fermuarlı bölmeler de bagajın hacmini en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyor. 4 metre uzunluğunda olan araç şehir içi kullanımlar için çok avantajlı, küçük park yerlerine bile rahatlıkla park edilebiliyor. Park sensörü ve park yardımı özelliklerinin olması bu noktada çok usta olmayan şoförlerin de imdadına yetişiyor. Siz de ucuz araç kiralama seçenekleri ile Renault Clio kiralamak istiyorsanız şimdi bizi arayabilirsiniz.